حامیان صنعت آلومینیوم (حصال) بیش از یک محیط کاری


نوآوری و پیشرفت و تولید محصولات با قابلیت صادرات برون مرزی از اهداف و ویژگی های حصال (حامیان صنعت آلومینیوم) است. در حصال، مردم همیشه برای پیشرفت، تنوع زندگی، تعهد و شور و شوق فرصت دارند احساسی که یک شرکت نوآور و رو به توسعه نیاز دارد! ما در حصا می خواهیم که کارکنان ما احساس راحتی کرده و یکی از اعضای خانواده حصا شوند.


کانال های ارتباطی نزدیک میان مدیران و کارکنان، که همگی در تمام فرآیندهای تصمیم گیری مشارکت دارند، محیط کاری رضایت بخشی را که به راحتی می توانید به آن اعتماد کنند را تضمین می نماید. ما با بالا بردن روحیه تیمی و اعتماد متقابل به این رضایت مندی رسیده ایم.

حصال (حامیان صنعت آلومینیوم)  در سال 1396 در راستای حمایت از صنعتگران تولید پنجره های  UPVCو آلومینیوم اقدام به نوع آوری با تکنولوژی روز دنیا نموده و فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک آغاز نمود.

مدیران این مجموعه با پیشینه ای مبتنی بر ارایه خدمات بروز مهندسی در زمینه های گوناگون ساختمانی و با درکی درست از آنچه مورد نیاز و در خور جامعه مصرف کننده ایرانی می باشد، همواره ارایه محصول با بهترین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

هسته مرکزی این شرکت، متشکل از کارشناسان و متخصصان ایرانی، با ایجاد و توسعه ساختارهای مناسب تخصصی، با رویکردی حرفه ای در امور مشاوره، تولید و اجرای در و پنجره های UPVC و آلومینیوم سعی در هر چه بهتر ارایه کردن خدمت به تمامی مشتریان خود دارند. در همین راستا این شرکت با مجموعه ای شامل بیش از ۵۰ نفر از اعضای فنی و متخصص خود، خدمات مربوطه را در سراسر ایران عرضه می کند.

با اتکا به تجارب غنی و با ارزش، حاصل از انجام پروژه های متعدد، این شرکت در حال حاضر به لحاظ کادر تخصصی، فنی و امکانات و تجهیزات تولید یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سیستم های پروفیل در و پنجره دو جداره آلومینیومی در ایران محسوب می گردد.

شرکت حامیان صنعت آلومینیوم با ارئه طرح آلفورال در نهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران سعی بر ارائه محصولات ویژه و منحصر بفرد در بازار و صنعت در و پنجره دارد.

شرکت حصال با شعار «ما صنعت درو پنجره را متحول خواهیم کرد» پروفیل‌ آلومینیوم قابل مونتاژ با انواع یراق‌آلات یو.پی.وی.سی تولید کرده است. این پروفیل‌ ضد زلزله، ضد آتش‌سوزی، سازگار با محیط‌زیست و قابل بازیافت است.


تحقیق و توسعه، نوآوری، خلاقیت و توجه به صدای مشتریان مسیر پیش روی آلفورال را تعیین میکند. امروزه سمت و سوی بازار به نحوی است که متقاضیان سازه های ساختمانی به دنبال سازه هایی مقاوم تر، سبک تر، کیفیت بیشتر و در عین حال قیمت مناسب تر هستند از اینرو تیم تحقیق و توسعه آلفورال گام در طراحی پروفیل های ساختمانی با این رویکرد نهاده است و تاکنون با یاری خداوند توانسته است در سراسر ایران محصولات خود را ارائه نماید.