کنفرانس آلومینیوم با شعار “آلومینیوم در جستجوی توسعه”

از سوی مرکز تحقیقات آلومینیوم دانشگاه علم و صنعت، ششمین دوره کنفرانس و نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی آلومینیوم از سوی مرکز تحقیقات آلومینیوم دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در روزهای ۲ و ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.
این رویداد با شعار “آلومینیوم در جستجوی توسعه، ارتقاء آینده” و در راستای تحقق سیاست های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه امر تولید و اشتغال زایی برگزار خواهد شد.
تبادل نظر درباره آخرین یافته ها و پیشرفت ها در تمام زمینه های آلومینیوم اعم از تولید، فرآوری، کاربرد، تکنولوژی و امکان سرمایه گذاری مطمئن در صنعت آلومینیوم، ارائه تکنولوژی های توسعه یافته در زمینه آلومینیوم و صنایع معدنی وابسته، ایجاد فرصت همکاری متقابل مابین بزرگان صنایع جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر و با تمامی کشورهای فعال دراین عرصه، ارائه مقالات علمی و برگزاری دوره های آموزشی ایران از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.
تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایگاه مرجع دانش (CIVILICA) نمایه شده و همچنین مقالات برتر کنفرانس پس از داوری مجدد در شماره ویژه مجله  علم و مهندسی مواد ایران (Iranian Journal of Materials Science and Engineering) با اعتبار ISI به چاپ خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *