کاربرد هندریل یا نرده شیشه ای چیست؟!

کاربرد هندریل یا نرده شیشه ای چیست؟!

در مبحاث قبل سعی بر این داشتیم تا با ارائه مقالاتی که تهیه میکنیم در خصوص مصالح و مواردی که در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

در این مقاله نیز میخواهیم کاربرد هندریل و یا نرده شیشه ای را توضیح دهیم و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با نمایندگی های آلفورال تماس بگیرید.

در دنیای مدرن امروزی شیشه ها کاربرد های فراوانی دارد. یکی از رایج ترین کاربرد های شیشه استفاده از آن در شیشه پنجره می باشد. اما امروزه از شیشه در مکان های مختلفی مانند درب های شیشه ای، شیشه بالکن ها، پارتیشن بندی های ساختمان  و….استفاده می شود. اما اخیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی از شیشه ها بهره های بیشتری می برند.

یکی از جدید ترین و به روزترین کاربرد های شیشه استفاده در نرده های شیشه می باشد.

کاربرد هندریل شیشه ای در ساختمان جلوگیری از سقوط افراد و محافظت از آن ها است. این المان در زیبایی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی تاثیر زیادی دارد. کاربرد هندریل شیشه ای یا نرده شیشه ای زیاد است و می توان در قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده کرد.

هنگام انتخاب نرده شیشه ای باید نکات و اصولی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. یکی از مزیت های استفاده از نرده شیشه ای این است که با اتصالات و اشکال متنوع در بازار عرضه می شود و هنگام انتخاب دست شما باز است.

کاربرد هندریل شیشه ای

یکی از مزیت های خوب نرده شیشه ای این است که می توان در همه جا از آن استفاده کرد. به دلیل تنوع کاربرد هندریل شیشه ای استفاده از آن نسبت به انواع نرده فلزی و چوبی آن بیشتر است. در ادامه شما را با کاربرد هندریل شیشه ای آشنا می کنیم.

کاربرد هندریل شیشه ای در راه پله ها:

این حفاظ تمام شیشه ای به دیواره های پله یا کف، با کمک اتصالات ضد زنگ نصب می شود. کاربری نرده شیشه ای در پله و راه پله به عنوان دستگیره و جان پناه است. به دلیل استفاده از شیشه لمینت و سکوریت در ساختار آن ها، امنیت بالایی دارند و همچنین زیبایی خاصی به پله ها و ساختمان می دهند. هنگام نصب نرده شیشه ای در راه پله ارتفاع آن ۹۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر است. جهت استفاده در هتل ها و مراکز تجاری مناسب است.

کاربرد نرده شیشه ای در تراس و بالکن:

استفاده از هندریل شیشه ای در تراس برای تامین امنیت است. استفاده از نرده شیشه ای در تراس و بالکن علاوه بر جلوگیری از سقوط، نمای خوبی به تراس می دهد و باعث زیبایی فضای بیرونی ساختمان می شود. همچنین باعث می شود بیشترین میزان منظره و نور را در اختیار داشته باشید. نکته مهمی که نباید فراموش کنید این است که از لحاظ مهندسی، ضخامت شیشه و طول آن در نرده های شیشه ای با یکدیگر رابطه مستقیم دارند.

کاربرد هندریل شیشه ای جدا کننده فضا:

یکی دیگر از کاربردهای نرده شیشه ای به عنوان پارتیشن یا جدا کننده فضا است. استفاده از پارتیشن شیشه ای به خصوص در محیط های اداری و کاری علاوه افزایش کارایی و نظارت بهتر کارفرما بر عملکرد کارمندانش، باعث زیبا تر شدن محیط داخلی هم می شود.

کاربرد نرده شیشه ای به عنوان حفاظ استخر:

از هندریل شیبشه ای به عنوان حفاظ استخر استفاده می شود، که کمک می کند تا آب استخر کثیف نشود و باعث ایجاد حریم خصوصی برای افراد می شود. صفحات شیشه ای در برابر مواد شیمیای مقاوم هستند و باعث زیبایی بیشتر فضای استخر هم می شوند.

از دیگر کاربرد هندریل شیشه ای می توانیم به استفاده در محوطه هم اشاره کنیم.

شما می توانید بر اساس مکان مورد استفاده; از انواع نرده شیشه ای; در فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان استفاده کنید. ممکن است تمیز کردن صفحات شیشه ای نرده ها به خصوص پاک کردن آثار فضولات پرندگان یا حشرات کمی سخت باشد که می توانید از مواد شیمایی بی خطر، لکه برهای قوی مانند محصولات نانو استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال  تماس حاصل فرماید.

021-44683213

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *