چه پنجره های برای نمای ساختمانی مناسب است؟!

چه پنجره های برای نمای ساختمانی مناسب است؟!

یکی از رکن های اصلی در ساخت ساختمان ها که لازم است مهندسین به انتخاب آن دقت زیادی داشته باشند انتخاب پنجره ها میباشد که هم در نمای ساختمان تاثیر بسزایی دارد و هم برای آرامش ساکنین ؛ بنابراین میشود از پنجره ها به عنوان قلب ساختمان نام برد.

به طور کلی پنجره های که در ساختمان سازی در ایران به کار گرفته میشود به دو دسته آلومینیومی و UPVC تقسیم میشود که بنابر انتخاب سازنده های ساختمانی برای هر مناطق متفاوت است.

پنجره های آلومینیومی :

یکی از بهترین ها و با کیفیت ترین نوع پنجره ها میباشد چرا که در بین سازنده های ساختمانی عنوان طلای ساختمان لقب گرفته است چرا که پنجره های آلومینیومی علاوه بر کیفیتی که دارد به هیچ عنوان دور ریز ندارد و حتی از ضایعات این پنجره ها نیز میتوان استفاده بهینه کرد.

 از پنجره های آلومینیومی بیشتر در شمال شهر و ویلا های لاکچری استفاده میشود که در درخشش نمای ساختمان نقش بسزایی را ایفا میکند. رنگ بندی های پنجره های آلومینیومی بسیار متنوع بوده و میتوان به دو دسته آنادایز مات و براق و پودری تقسیم بندی کرد.

پنجره های UPVC:

پنجره های  UPVC  هم داری کیفیت های متعددی است که هر چه این پنجره ها دارای کیفیت بهتر باشد بر روی قیمت آنها هم تاثیر میگذارد در اصل از پنجره های UPVC  در مناطقی استفاده میشود که قیمت برایشان مهم است میتوانند با توجه به این موضوع از PVCهای ساده و یا لمینت شده استفاده کنند که ان هم بر روی قیمت آنها تاثیر میگذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های آلفورال  تماس حاصل فرماید.

021-44683213

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *