پنجره های مناسب محله سید خندان!

پنجره های مناسب محله سید خندان!

محله سید خندان در منطقه 7 تهران قرار دارد و اکثر مردم این محله اصیل نشین هستند. سید خندان نام چهار راهی در تهران است. پل سیدخندان مرز میان منطقه ۷ و منطقه ۳ شهرداری تهران بر روی این چهار راه واقع شده‌است.

نام این چهار راه برگرفته از فردی معتبر و معروف در آن منطقه به اسم سید جعفر شاه صاحب مشهور به سید خندان است که از افراد بزرگ تهران بوده‌است.

اکثر مهندسین ساخت و ساز سعی دارند که هم نمای زیبا برای ساختمان داشته باشند و هم مواد مصرفی اعم از سیمان , گچ , بتون و سنگ و درب و پنجره و …. آن مقرون به صرفه باشد بنابراین از پنجره های upvc  استفاده میکنند اما از انجایی که زیبایی نمای ساختمان هم برای انها مهم هست پنجره های upvc را لمینت شده اجرا میکنند که  با پنجره های الومینومی نرمال از لحاظ قیمتی حدودا مطابقت میکند.

ما دراینجا برای حل این مشکل پیشنهاداتی داریم که ارائه میکنیم تا کمکی باشد برای مهندسین:  اولین پیشنهاد ما استفاده از پنجره های الومینیومی نرمال پودری و انادایز بوده که علاوه بر مقرون به صرف بودن آنها و نزدیکی قیمت انها به پنجره های upvc لمینت شده نمای ساختمان را نیز لاکچری تر نشان میدهد.

یکی از نمونه کارهای پنجره های الومینیومی نمایندگی آلفورال در سید خندان

دومین پیشنهاد ما استفاده از پنجره های الومینیومی ترمال بریک برای نمای ساختمان و برای نمای پشت ساختمان یا همان پاسیو استفاده از پنجره های upvc سفید میباشد.

در محله سید خندان به دلیل توجه داشتن مهندسین به دو اصل قیمت و زیبایی ساختمان از پنجره های الومینویمی نرمال  و ترمال بریک استفاده میکنند که رضایت مطلوب مهندسین را جلب کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال  تماس حاصل فرماید.

021-44683213

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *