پنجره فولادی یا آلومینیومی؟

بدون شک در مورد پنجره های مدرن فلزی این را می دانیم که در سطح شهری  قدرتمندانه تر عمل می کنند.

اما پنجره های فولادی یا آلومینیوم؟
کدام پیشنهاد بهتری است؟

چرا مالکان خانه باید از پنجره های فولادی یا آلومینیومی استفاده کنند؟ آیا چوب متریال بهتری نیست؟
در مورد مزایای استفاده از متریال فولاد و آلومینیوم برای سیستم های در و پنجره خود مطلع شوید.

مزایای پنجره فولادی


فولاد قوی تر است ، بنابراین می توانید پنجره هایی به ارتفاع دیوارتان بسازید.این ممکن است به خوبی با تلویزیون های صفحه بزرگ متناسب باشد – در یکی از دیوارها می توانید از تلویزیون استفاده نمایید و دیوار دیگری از پنجره های فلزی بسازید. قاب پنجره های فلزی به دلیل استحکام آن می توانند باریک و براق باشند. فولاد سبکی تمیز ، دقیق ، بدون هیچونه علامتی از فرایند تولید ایجاد می کند. شاید بخواهید درهای ورودی خود را درون دیواره شیشه و فولادی خود بگنجانید. این می تواند یک ورودی کاربردی در محل زندگی شما ایجاد کند. این ایده در شهرها بهتر جواب میدهد. این شیوه تولید در و پنجره (پنجره های فلزی ) متناسب با آیین نامه های مدارس معماری کوبیست می باشد. گزینه های پوشش دهی  (انواع رنگ ها ) نیز دارید. متأسفانه فولاد عایق بندی مناسبی را ارائه نمی دهد. در حقیقت انرژی را هدایت می کند، بنابراین ممکن است عایق کمتری را تحمل نماید. پنجره های فولادی بدلیل سطح فلزی خشن آن ها فرآیند تمیزکاری را سخت تر می کنند.


مزایای پنجره آلومینیومی

   آلومینیوم برای مقاومت در برابر خوردگی ساخته شده و دارای خواص ضد باکتریایی کلیدی است. این خواص در خانه هایی که مواد غذایی مصرف می شوند کاملاً سودمند است. این سیستم های پنجره آلومینیومی هزینه های تعمیرات و نگهداری بسیار کمتری را ارائه می دهند. تمیز کردن آن به دلیل صاف بودنشان آسانتر است. همچنین می توانید برخی از درهای کشویی را به پنجره های جدید خود اضافه کنید. آلومینیوم نسبت به چوب عایق کمتری است.

امروزه می توانید با انواع پنجره ها و در ها به راحتی سلیقه خودتان را در جایی که زندگی می کنید، اعمال کنید.

چوب مناسب همه سلیقه ها نیست. ممکن است که  ظاهر سنتی تری داشته باشد. اما برای کلبه ها مناسب تر است. پی وی سی ارزان تر از چوب است. فولاد و آلومینیوم بسیار قوی هستند و کار کردن با این فلزات مقرون به صرفه تر است.معنی آن چیست؟ این بدان معنی است که قاب ها کوچکتر هستند و شما شیشه بیشتری دارید. این امر محیطی بازتر برای ایجاد تابش نور خورشید ایجاد می کند. هنگامی که خورشید می درخشد ، به اتاق های شما روشنایی می بخشد. همین باعث می شود که هزینه های برقتان کاهش یابد. شما می توانید چراغ های داخلی را خاموش کنید و به سادگی اجازه دهید خورشید از بیرون محیط روشنی را برایتان به ارمغان بیاورد. هر سوالی که ذهنتان را درگیر کند، ما برایش پاسخی درخور داریم. ما ، در یک کلام، منبع شما برای مشاوره با ارزش در مورد بهبود خانه تان هستیم.

خیلی ساده  می توانید در مورد خانه خود از مشاورین ما سؤال کنید. هدف ما این است که لطفا متریال های مناسب را انتخاب کنید تا مطمئن شوید خانه شما از بهترین سبک و کارایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *