پنجره سه جداره چیست؟

پنجره‌های دو جداره در ساختمان‌های جدید اکنون منسوخ شده‌اند . سرمایه‌گذاران و مشتریان خصوصی اکنون به احتمال زیاد پنجره‌های سه جداره را انتخاب می‌کنند که از نظر عایق حرارتی بسیار بهتر هستند. با وجود مزایای غیرقابل شک، معایبی هم دارند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد .

بسته های دیسک سه گانه ، همانطور که از نام آن پیداست ، شامل سه دیسک با یک گاز بی اثر، معمولا کریپتون یا آرگون است. به آنها دو محفظه نیز می گویند زیرا بین شیشه ها

دو محفظه وجود دارد. آنها در خانه هایی نصب می شوند که صاحبان آنها به بهره وری انرژی توجه می کنند.

مزایا و معایب پنجره سه جداره:

مزایا :

بزرگترین مزیت پنجره های سه جداره ضریب انتقال حرارت پایین است که به این معنی است که گرمای کمی از خانه خارج می شود. به این ترتیب می توانید در هزینه های گرمایش در ماه های پاییز و زمستان صرفه جویی کنید.

ویژگی اکولوژیکی پنجره های سه جداره مزیت اصلی آنها است که از سوی سرمایه گذاران مورد توجه‌ است. به همین دلیل است که این گونه پکیج ها به طور فزاینده ای در ساختمان های مسکونی نو ساز نصب می شوند. چنین پنجره هایی با مقررات قانونی فعلی نیز مطابقت دارند، زیرا از سال ۲۰۲۱ حداکثر ضریب انتقال حرارت مجاز پنجره برای پنجره های سقف 1.1 W / (m2 K) و برای پنجره های نما – 0.9 W / (m2 ∙ K) است.

شیشه به تنهایی برای لذت بردن از گرمای خانه کافی نیست اتصالات، پنجره، پروفیل و مونتاژ نیز بسیار مهم هستند . اگر می خواهید در خانه صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید و نترسید که سرمای حیاط به داخل خانه نفوذ کند، بهتر است از پنجره های سه جداره استفاده کنید تا دو جداره.

معایب:

ز آنجا که که وزن پنجره های سه جداره بیشتر است بهتر است در ساختمان های بسیار قدیمی استفاده نشود، قیمت پنجره 3 جداره نسبت به دوجداره بیشتر است و در پنجره های سه جداره میزان محدودتری از عرض برای لنگه می توان استفاده کرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *