پنجره دو جداره در تهران

پنجره دو جداره در تهران

پنجره دو جداره در تهران با توجه به اینکه در استان تهران علاقمندی زیادی به پنجره های دوجداره آلومینیوم وجود دارد، بر آن شدیم تا اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در استان تهران را بیان کنیم. بطور کلی قیمت پنجره دو جداره آلومینیوم شامل پارامترهای زیر است

۱-انتخاب سازنده

برای مشتری نهایی یا همان مصرف کننده پنجره و یا سازنده ساختمان، انتخاب یک  سازنده پنجره که هم کار با کیفیت تولید نماید و هم گارانتی و خدمات خوبی را روی محصول ارائه دهد و هم ضمانت و اطمینان کافی را داشته باشد کار سختی است. ما در مجموعه آلفورال این کار را انجام داده و برای سازندگانی که می توانند محصولات با کیفیت و با قیمت مناسبی تولید نمایند، طی بازدید ها و بازرسی های مختلف نمایندگی ساخت صادر میکنیم که منجر به این میشود که مشتری نهایی یا همان مصرف کننده بتواند به نمایندگی ها ما اعتماد نماید.

۲-انتخاب پروفیل

انتخاب نوع پروفیل ائم از اینکه ترمال بریک باشد یا نرمال و یا طرح کشویی باشد یا طرح لولایی و یا سایر طرحهای اجرایی میتواند بر بروی قیمت پنجره اثر افزایشی و یا کاهشی داشته باشد. شما میتوانید با ارسال طرح های خود از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. تیم تخصصی ما بصورت رایگان برای شما طرح و مشاوره قیمتی ارائه می نمایند.

۳-انتخاب برند و کشور سازنده یراق آلات

پارامتر یراق یکی از مهمترین بخش های یک پنجره دو جداره است. زیرا کیفیت یراق میتواند بر روی آب بندی و هوابندی پنجره اثر داشته باشد. یراق های آلمانی ، ایتالیایی، اسپانیایی با کیفیت های خوبی داخل بازار ایران هستند که البته قیمتها گرانتری نسبت به سایر یراق ها دارند. یراق های ترکیه ای نیز داخل بازار به راحتی قابل دستیابی هستند که  انتخاب برند خوب از این یراق آلات میتواند به کیفیت نهایی پنجره ساخته شده کمک کند.

۴- نوع شیشه

نوع شیشه از نظر ضخامت، طیف رنگی و ایمنی میتواند تقسیم بندی شود. پنجره ترمال بریک ، پنجره دو جداره ترمال بریک ترمال بریک ماده عایقی است که در سمت خارجی چارچوب در و پنجره قرار می گیرد. این مواد برای جلوگیری از جریان حرارتی که در مقاطع فلزی قاب ها اتفاق می افتد ضرورت داشته و پوشش حرارتی ساختمان را تشکیل می دهند. قیمت پنجره دو جداره در تهران را میتوانید از نمایندگی های این مجموعه دریافت نمایید. یکی از ویژگی های مجموعه آلفورال داشتن نمایندگی های مختلف در سراسر کشور است.

شما میتوانید از یکی از نمایندگی های خوب مجموعه آلفورال در استان تهران استعلام قیمت بگیرید.

پنجره دو جداره تهران
پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید یوسف آباد تهران

 

**برای اطلاع از قیمت پنجره ترمال با نمایندگی های آلفورال در ارتباط باشید.

پنجره دو جداره در تهران و نمایندگی ها

نمونه فوق توسط نمایندگی های تهران تولید و نصب شده است. این نمونه از پنجره های  ترمال بریک با آنادایز قهوه ای به صورت در دو جداره، پنجره دو حالته و همچنین پنجره های لیفت و اسلاید ترمال بریک میباشد که بصورت فرآیند آنادایز تولید شده است.  

انتخاب پروفیل ترمال بریک آنادایز جهت استان تهران کمک مینماید که کیفیت ماندگاری رنگ بالاتر بوده و انتقال دما تا حداکثر ممکن کاهش یابد.

وجود نمایندگی در سراسر کشور کمک شایانی به ارتقاع سطح خدمات به هم وطنان عزیز می نماید.

حمایت و پشتیبانی تیم فنی نیز یکی از دلایل اطمینان مشتریان گرامی به مجموعه آلفورال میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص پروفیل های ترمال بریک آلفورال میتوانید اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *