پنجره دو جداره ، بهترین روش در مقابل آلایندگی های هوا

پنجره دو جداره ، بهترین روش در مقابل آلایندگی های هوا

این روزها آلودگی هوا به شدت زیاد شده به طوری که تمام امور زندگی را تحت تاثیر قرار داده اعم از دود گرد و خاک و…..
آیا میدانستید که پنجره های دو جداره چه میزان میتواند برای سلامتی شما مفید واقع شود؟!

ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که پنجره دو جداره چقدر میتواند در مقابله با این معذل شما را کمک کند . امیدواریم با خواندن این مقاله برای دو جداره کردن پنجره های خانه خود که محل آسایش شماست اقدام فرمایید.

تاثیر پنجره های دوجداره بر کاهش اثرات آلودگی هوا موضوعی است که امروزه زیاد به آن پرداخته می شود.

استفاده از درب و پنجره دوجداره دو جداره  یکی از راه های موثر در جلوگیری از ورود آلودگی هوا و آلاینده ها به فضای داخلی ساختمان می باشد که علاوه بر عایق بندی منزل و محل کار، سلامتی شما را نیز تضمین می کند.

پنجره های دوجداره با توجه به نوع ساخت با پوشاندن کامل سطح و با استفاده از لاستیک های مخصوص، چسب سیلیکون و شیشه دوجداره مانع از نفوذ هر گونه آلودگی و آلاینده به داخل ساختمان می شود.

اما باید دقت کنید که درب و پنجره دوجداره زمانی این کارایی را دارند که کاملا تنظیم و رگلاژ شده و درزگیری و عایق بندی آن کاملا اصولی انجام شده باشد.

تاثیر پنجره های دوجداره بر کاهش اثرات آلودگی هوا

ورود هوای آلوده به فضای داخلی ساختمان به خصوص در کلانشهرها مشکلات بیشماری را علاوه بر بیماری های تنفسی و … به وجود آورده است.

آلودگی هوا در فصل زمستان به علت پدیده وارونگی هوا افزایش می یابد و گاهی به حد هشدار نیز می رسد، این امر گاهی موجب اتخاذ برخی سیاست های مدیریتی می شود.

در واقع اینکه بتوانیم محیطی را از منظر آلودگی های محیطی به خصوص آلودگی هوا مصون بداریم نقش مهمی در سلامتی ما ایفا خواهد کرد.

فضاهای ساختمانی مانند محیط کار و منزل که ما بیشتر وقت خود را در آن ها می گذرانیم از اهمیت قابل توجهی برخوردارند. باید بدانید که مرگ و میرهای ناشی از آلودگی هوا مانند آسیب های مغزی، سرطان ریه ، سکته های قلبی و … غالبا در محیط های بسته اتفاق می افتد.

بنابراین برای سالم نگه داشتن این فضاها بهتر است تمامی عوامل مورد نیاز را رعایت کنیم. یکی از این عوامل که بسیار مهم نیز می باشد استفاده از پنجره دوجداره، چند جداره و به طور کلی عایق است. چرا که پنجره دوجداره با استفاده از درزگیرهای مناسب و استاندارد از ورود هوای آلوده جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال  تماس حاصل فرماید.

021-44683213

09034755565

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *