با توجه به اینکه در استان اصفهان علاقمندی زیادی به پنجره های دوجداره آلومینیوم وجود دارد، بر آن شدیم تا اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در اصفهان را بیان کنیم.

بطور کلی قیمت پنجره دو جداره آلومینیوم در اصفهان شامل پارامترهای زیر است

1-انتخاب سازنده
2-انتخاب پروفیل
3-انتخاب برند و کشور سازنده یراق آلات
4- نوع شیشه

پنجره upvc ترمال بریک ، پنجره دو جداره ترمال بریک ترمال بریک ماده عایقی است که در سمت خارجی چارچوب در و پنجره قرار می گیرد.

این مواد برای جلوگیری از جریان حرارتی که در مقاطع فلزی قاب ها اتفاق می افتد ضرورت داشته و پوشش حرارتی ساختمان را تشکیل می دهند.

**برای اطلاع از قیمت پنجره ترمال با شماره 021-44683213در ارتباط باشید.

در و پنجره های آلومینیومی

این در و پنجره ها معمولا سبک هستند و در اندازه و انواع مختلف در بازار موجود می باشند. قیمت در و پنجره های آلومینیومی بستگی به ضخامت و مقطع آنها دارد.

قاب پنجره آلومینیومی شامل دو گروه عمده ” با ترمال بریک” و ” بدون ترمال بریک” است و این دو نوع، کاملا از نظر عملکرد و هزینه متفاوت هستند.

 پنجره های آلومینیومی بدون ترمال بریک، در جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق صدا بودن عملکرد بسیار ضعیفی دارند، با این حال بسیار سبک و ارزان قیمت هستند و هزینه نگهداری پایینی دارند.

در و پنجره های UPVC

امروزه پنجره های UPVC با عنوان فنی Unplasticised PolyVinyl Chloride، به دلیل عملکرد بهینه در مصرف انرژی و دارا بودن ظاهری زیبا و سطحی هموار، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

این نوع در و پنجره در بسیاری از مواقع عملکرد بهتری نسبت به در و پنجره آلومینیومی دارد و در بازار رقابتی از لحاظ عملکرد و ظاهر نسبت به در و پنجره ترمال بریک موفقتر عمل کرده است.


در ادامه به مقایسه اقتصادی و عملکردی این دو نوع در و پنجره پرداخته شده است.