طراحی پروفیل های آلفورال توسط تیم تحقیق و توسعه  2 سال به طول انجامید،

این پروفیل ها دارای طراحی خاص با آب بندی و هوابندی بیشتر نسبت به پروفیلهای رایج در صنعت می باشد، با توجه به اینکه اکثر پروفیلهای داخل بازار کپی پروفیل های خارجی است هیچگونه دانشی در طراحی پروفیلها ایجاد نشده است، ولی پس از طراحی پروفیل آلفورال دانش طراحی سیستم های تولید پروفیل های ترمال بریک و نرمال در وپنجره بومی شده و این سیستم به عنوان یک پلتفرم بومی در اختیار صنعتگران قرار گرفته است.

پروفیل ترمال بریک
آلومینیوم ترمال بریک

آلفورال پروفیل آلومینیومی است که به کارگاه های ساخت متمایز بودن، به مشتریان نهایی حق انتخاب، به فروشندگان قیمت تمام شده پایین را در کنار کیفیت برتر ارائه می دهد.

با پروفیل آلومینیومی ترمال بریک آلفورال، متمایز باشید و حق انتخاب را به مشتری خود ارئه دهید.

  • آیا میدانید مشتریان شما دنبال چه محصولاتی هستند؟
  • یو پی وی سی بهتر است یا آلومینیوم؟
  • چگونه مشتری را راهنمایی کنیم؟
  • آیا میتوان قیمت نهایی پنجره آلومینیوم ترمال بریک را با قیمت پنجره upvc مقایسه کرد؟
  • آیا قیمت نهایی پنجره آلومینیوم ترمال بریک با قیمت پنجره upvc قابلیت رقابت را دارد؟

به طور خلاصه تمام مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک آلفورال را به صورت زیر میتوان فهرست کرد:
۱-عایق حرارتی
۲-عایق رطوبتی
۳-عایق صوتی
۴-غیر قابل اشتعال
۵-سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت
۶-مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار
۷-مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی
۸-زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه
۹- سبکی فوق العاده
۱۰-ایمن در مقابل سرقت و زلزله
۱۱-مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان

نتیجه استفاده از پروفیل ترمال بریک، جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می باشد. در صورت استفاده از سیستم ترمال بریک در درب و پنجره ها ۳۸% کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و ۳۲% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما، ۲۸% کاهش مصرف سوخت، ۲۰% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تاسیسات و همچنین به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری می شود.
در پنجره‌های آلومینیومی با تکیه بر چند اتصال رایج به خصوص یراق آلات پیچ و پرچی و همچنین پانچ با استفاده از لقمه‌های توپر آلومینیومی قدرت اتصال به نحوی فوق‌العاده بالاست. یراق‌آلات مستقیماً به فلز آلومینیوم متصل هستند.
رنگهای پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق‌العاده بیش از ۲۰۰ رنگ متنوع را در اختیار مصرف‌کنندگان پروفیل آلومینیوم می‌گذارد که در کوره سخت شده و ضد ضربه و ریختگی است. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ‌ آمیزی دیگر یعنی آنادایز تنها برای پروفیل آلومینیوم قابل انجام است. پروفیل‌های آلومینیوم با رنگ‌های چاپی و سخت‌شدن در کوره دوام و زیبایی دو چندانی دارند.
امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد.
علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ آمیزی یعنی آنادایز تنها در آلومینیوم قابل استحصال است.
سیستم پنجره های آلومینیوم با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشو، نیازهای صنعت ساختمان را برآورده ساخته است.