پروفیل ترمال بریک [ویژگی‌ها و انواع+مشاوره رایگان]


پروفیل ترمال بریک

ترمال بریک به عنوان یکی از فناوری های جدیدی که در مصرف بهینه انرژی نقش زیادی دارند، شناخته می‌شود. پنجره‌های آلومینیومی به علت مقاومت و استحکام خود در بین کارفرمایان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، اما به علت اینکه آلومینیوم از ضریب انتقال حرارت پایینی برخوردار است، عایق خوبی در برابر گرما و سرما نیست. 

پروفیل ترمال بریک با هدف بهره‌وری از انرژی طراحی و تولید می‌شود و در این مقاله قصد داریم به صورت کامل پروفیل‌های آلومینیومی ترمال بریک را بررسی کنیم.

مقطع پروفیل آلومینیومی پنجره

نصب پروفیل ترمال بریک را به متخصصین بسپارید.اجرای دقیق و ایمن پنجره‌های ترمال بریک، نیازمند مهندسین و افراد باسابقه است تا از بروز هر گونه خطر جانی جلوگیری کند و در برابر حوادث ایمن باشد. تیم نما دیزاین نصب پروفیل‌های ترمال بریک را با استفاده از متخصصین در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

پروفیل آلومینیوم
پروفیل آلومینیویم ترمال بریک آلومینیوم پنجره دو جداره

همانطور که در مقالات پیشین نمادیزاین اشاره کردیم، ترمال بریک به معنای شکست حرارتی است. با ترمال بریک کردن پروفیل پنجره آلومینیومی که عموما با قرار دادن تیغه پلی آمید (Polyamide) صورت می‌گیرد، رسانایی آلومینیوم کاهش پیدا می‌کند و از انتقال انرژی از جداره بیرونی به جداره داخلی جلوگیری می‌شود.

نمادیزاین با بیش از ده سال سابقه در زمینه ساختمان سازی و اجرای انواع نمای شیشه‌ای و سقف شیشه‌ای، مسئولیت ساخت و نصب پنجره‌ ترمال بریک را با بالاترین کیفیت و بهینه‌ترین هزینه بر عهده می‌گیرد. با کارشناسان نمادیزاین تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین پروفیل ترمال بریک برای نصب در ساختمان راهنمایی کنند.

فهرست مطالبی که می‌خوانید:

پرسش و پاسخ‌های متداول پروفیل ترمال بریک

پروفیل ترمال بریک با چه هدفی تولید می‌شود؟

تولید و نصب پنجره های ترمال بریک با هدف بهره وری از انرژی و صرفه جویی در مصرف آن صورت می‌گیرد.

پروفیل ترمال بریک چگونه از انتقال انرژی جلوگیری می‌کند؟

انواع پروفیل ترمال بریک کدام اند؟

اگر وقت خواندن این مقاله را ندارید، برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

نصب پنجره ترمال بریک با بهینه ترین هزینه و بالاترین کیفیت

درخواست مشاوره رایگان

همین حالا تماس بگیرید!

پنجره های ترمال بهترین انتخاب در جهت بهینه سازی انرژی ساختمان هستند و گامی مهم در مدیریت انرژی و سوخت در کشورمان برمی‌دارند. تیم نما دیزاین همواره در تلاش بوده تا خدماتی در راستای کمک به اصلاح مصرف انرژی در صنعت ساختمان کشور ارائه کند.نمادیزاین

پروفیل آلومینیومی ترمال بریک

شاید این سوال را داشته باشید که در ساخت پروفیل آلومینیومی ترمال بریک چه اتفاقی می‌افتد که از انتقال انرژی جلوگیری می کند. همانطور که گفتیم استفاده از تیغه‌های پلی آمید در این پروفیل‌ها مانع از انتقال انرژی از فضای بیرون به داخل می‌شود. در ادامه به‌ نحوه عملکرد این تیغه‌ها در پروفیل های پنجره ترمال بریک اشاره می‌کنیم.

نقش پلی‌آمید در پروفیل ترمال بریک

پلی‌آمید با توجه به مقاومت مکانیکی خود در برابر دمای پایین و دمای بالا حفظ می‌کند و استفاده از آن در پروفیل ترمال بریک کمک می‌کند تا رسانایی آلومینیوم قطع شود و به عنوان عایقی بین محیط بیرون و داخل عمل می‌کند. در واقع پلی آمید ضریب انتقال حرارت بالای آلومینیوم را تا ۵۰ برابر کاهش می‌دهد

نحوه نصب پلی‌آمید در پروفیل ترمال بریک

تیغه‌های پلی‌آمید با استفاده از دستگاه‌ و ماشین آلات در هنگام تولید پروفیل آلومینیومی در کارخانه به پروفیل ها دوخته می‌شوند، برای اینکه اتصال تیغه‌ها به صورت کامل به جداره داخلی و بیرونی پروفیل آلومینیومی ترمال بریک انجام شود، دوخت آن باید با دقت کامل و بهترین روش در کارخانه صورت بگیرد.

نکته‌ای در رابطه با پلی‌آمیدنصب پلی آمید در پروفیل ترمال بریک، باعث می‌شود تا در زمستان، گرمای ساختمان و در تابستان، خنکی فضای داخل حفظ شود و آسایش محیطی لازم برای ساکنین فراهم شود.

بیشتر بخوانید: نرمال بریک چیست؟

بهترین پروفیل ترمال بریک با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه

برای اطلاع از نحوه کار ما در نما دیزاین تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید!

درخواست مشاوره رایگان

انواع پروفیل ترمال بریک

پروفیل پنجره ترمال بریک در آلیاژ ها و نوع مقطع مختلفی تولید و ساخته می‌شود. در صورت استفاده از ترمال بریک در نما، نوع و جزئیات آن در دیتیل نمای شیشه‌ای کاملا قابل مشاهده است. انواع پروفیل ترمال بریک شاید در ظاهر با یکدیگر متفاوت باشند، اما بین همه ‌آن‌ها خاصیت شکست حرارتی مشترک است و می‌توانند به خوبی به عنوان عایقی در برابر انرژی، رطوبت و آلودگی خارج از ساختمان عمل کنند و با بهره وری از انرژی برای کارفرما از لحاظ اقتصادی، کاملا به صرفه باشند.

پنجره ترمال بریک

بهترین پروفیل ترمال بریک

نمی‌توان از پروفیل خاصی به عنوان بهترین نوع پروفیل ترمال بریک نام برد، با توجه به ویژگی‌های پروژه شما و آن بخش از ساختمان (برای مثال نمای شیشه‌ای یا درب شیشه‌ای) که قصد استفاده از ترمال بریک در آن‌را دارید، کارشناسان ما می‌توانند در انتخاب بهترین پروفیل ترمال بریک شما را راهنمایی کنند. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ترمال بریک با ما تماس بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله به این موضوع اشاره کردیم که پروفیل‌های ترمال بریک چگونه در برابر انرژی و عوامل محیطی عایق می‌شوند و به نقش پر رنگ پلی آمید در ساخت این پروفیل‌ها اشاره کردیم. در انتها باید بگوییم که تنها نوع پروفیل ترمال بریک مطرح نیست؛ برای کسب بهترین نتیجه، نصب ترمال بریک نیز باید توسط افراد متخصص و کاربلد صورت بگیرد.

ممنون که تا انتهای مقاله همراه نمادیزاین بودید. شما می‌توانید سوالات مرتبط با پروفیل آلومینیومی ترمال بریک را در بخش دیدگاه‌های همین مقاله مطرح کنید تا توسط کارشناسان نمادیزاین به آن پاسخ داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *