هندریل یا نرده شیشه ای چیست؟

هندریل یا نرده شیشه ای چیست؟

امروزه با توجه به اینکه سبک زندگی ها به سمت سبک مدرن شدن است برای همین منظور همه اصناف اعم از پوشاک ؛ ساختمانی ؛ لوازم خانگی و ….سعی بر این دارند تا لوازم شیک و لوکس در اختیار مصرف کننده بگذارند.

برای همین منظور با تهیه مقاله های که در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم سعی میکنیم شما را با لوازم شیک و لوکس ساختمان بیشتر آشنا کنیم.

در این مقاله به توضیح یک نوع نرده میپردازیم به اسم هندریل یا نرده شیشه ای که تفاوت آن را با نرده های که از قبل با آنها آشنا بودیم توضیح می دهیم.

هندریل شیشه ای یا همان  نرده شیشه ای ، گزینه ای مهم و عالی برای ساختمان های مدرن و معاصر به شمار می آید. افزودن این المان به پروژه ساخت و ساز، می تواند آن را نسبت به سایرین  بسیار متمایز کند. ایمنی و نگهداری از هندریل شیشه ای، دو پارامتر مهمی هستند که باید به آنها توجهی ویژه ای مبذول داشت. در ادامه قصد داریم تا ساختار این عناصر را بررسی کنیم.

ساختار هندریل شیشه ای

دهه های متمادی است که از هندریل شیشه ای در ساختمان استفاده می شود و شما اغلب شاهد این گزینه ها در مراکز خرید، استادیوم ها، فرودگاهها و مکان های شلوغ و پربازدید نظیر گالری ها بوده اید. واقعیت این است که هندریل شیشه ای یکی از قوی ترین، با دوام ترین و ایمن ترین نرده ها به شمار می آید. گفتنی است که در ساخت این المان ها، عمدتا از شیشه لمینت یا شیشه سکوریت استفاده می شود که در برابر فشار و آسیب و خرد شدن مقاوم است.

یکی از مهمترین موارد ایمنی که باید در مورد هندریل شیشه ای مدنظر داشته باشید، مقاومت سازه نصب شده است. پایه های هندریل شیشه ای را می توان در سطوح مختلفی از جمله بتن، چوب سخت، کامپوزیت و سایر مواد مستحکم نصب کرد. اما بسته به ضخامت های بستر، ممکن است لازم باشد از سبک های مختلف پیچ کردن استفاده کنید.

چنانچه از نوع درستی برای ساخت این المان استفاده شود، می تواند برای مصارف اداری و تجاری و مسکونی بسیار ایمن باشد. در این راستا لازم است که پارامترهای زیر به نحوی مطلوب و استاندارد درنظر گرفته شوند:

  • شیشه و ضخامت آن
  • ارتفاعات نرده
  • اتصالات
  • نحوه نصب سطوح

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال  تماس حاصل فرماید.

091010470-021

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *