قیمت پنجره لیفت اند اسلاید

عوامل موثر بر قیمت درب های کشویی آلومینیومی لیفت اند اسلاید


مبلغی که باید برای درب کشویی آلومینیومی لیفت اند اسلاید بپردازید تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد. متغیرهای زیر می توانند قیمت درب کشویی آلومینیومی لیفت اند اسلاید را افزایش یا کاهش دهند:

اندازه شیشه – شیشه های بزرگتر گرانتر از گزینه های کوچکتر خواهد بود.
اندازه پنجره – پنجره ها در انواع اندازه های استاندارد موجود هستند. اگر به یک پنجره در اندازه های مختلف نیاز دارید، گران تر خواهد بود.
رنگ و سبک درب – ظاهر و جلوه های بصری بر قیمتی که باید برای درب کشویی آلومینیومی لیفت اند اسلاید بپردازید تأثیر می گذارد.
نوع شیشه – پکیج دو جداره ارزانتر از بسته بندی سه جداره خواهد بود. همچنین ممکن است انواع دیگری از شیشه در دسترس باشد که به عنوان شیشه زینتی شناخته می شود، اما اینها هزینه متفاوتی خواهند داشت.
امنیت بیشتر – بهبود نوع شیشه و نوع سیستم قفل باعث افزایش هزینه درب های کشویی آلومینیومی لیفت اند اسلاید می شود .

هنگام برنامه ریزی برای ساخت یک خانه جدید، تعداد بیشتری از خانوارها پنجره ها و درهای لیفت اند اسلاید را انتخاب می کنند. آنها کاملاً در هر نوع اتاقی قرار می گیرند و عایق حرارتی عالی را ارائه می دهند. قیمت یک درب یا پنجره می تواند بر اساس اجزای سازنده متفاوت باشد. به عنوان مثال، قیمت پروفیل و شیشه می تواند تفاوت بین مدل های ارزان قیمت ساده و نمونه های درجه یک را ایجاد کند. تکویندوز درب و پنجره های کشویی لیفت & اسلاید سفارشی را برای هر نیاز و محدوده قیمتی اراِئه و تولید می کند

میانگین حدودی قیمت درب یا پنجره لیفت اند اسلاید ( lift & slide) بین 23000000 تا 82000000 تومان که با توجه به اندازه و نوع پروفیل متغیر است

قیمت پنجره لیفت & اسلاید

 

چگونه نوع پروفیل در قیمت پنجره لیفت اند اسلاید تاثیر گذار است؟

قیمت در و پنجره های لیفت اند اسلاید بستگی زیادی به پروفیل انتخابی دارد.زیرا پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک موجود

برای ساخت و توالید این مدل درب ها متفاوت است و انواع مختلفی از این پروفیل ها وجود دارد

با توجه به اینکه در محاسبه قیمت پنجره یا درب لیفت اند اسلاید وزن درب محاسبه میشود و قیمت آلومینیوم ترمال بریک کلیویی است

و هر سری یا مدل این درب ها وزن متفاوتی با سری ها یا مدل های دیگر دارد پس به این دلیل نوع پروفیل تاثیر مستقیمی در

قیمت نهایی درب یا پنجره لیفت اند اسلاید میگذارد،برای انتخاب پروفیل مناسب با شرایط شما باید ابعاد تقریبی درب لیفت اند اسلاید

خود را به کارشناسان متخصص تکویندوز بدهید تا با بررسی ابعاد پروفیل مناسب را به شما معرفی کنند

هرچه ابعاد کار به خصوص ارتفاع بزرگتر باشد نیازمند استفاده از پروفیل های قوی تر و ضخیم تر است که در نهایت به قیمت بالاتری منتهی میشود

از پر استفاده ترین پروفیل های آلومینیومی برای تولید و ساخت درب لیفت اند اسلاید میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • پروفیل آلومینومی ترمال بریک سری ts143 جفت ریل
  • پروفیل آلومینیومی ترمال بریک سری mts143 منوریل یا تکریل
  • پروفیل آلومینیومی ترمال بریک سری ts115 جفت ریل
  • پروفیل آلومینیومی ترمال بریک سری mts115 منو ریل یا تکریل
  • پروفیل آلومینیومی ترمال بریک سری 163 برای ابعاد خیلی بزرگ

از آنجایی که آلومینیوم ترمال بریک فلز است و فضای گرمی را فراهم می کند، معمولاً یکی از مواد گران قیمت است ، هنگام انتخاب متریال برای درهای لیفت اند اسلاید شما باید بیشترین هزینه را در نظر بگیرید.

استفاده مورد نظر شما نیز مهم است که در نظر گرفته شود زیرا به نوع پروفیلی که انتخاب می کنید مربوط می شود. وزن ترکیبی شیشه و پروفیل با درهای بزرگ قابل توجه است. اگر درهای لیفت اند اسلاید شما در معرض عناصر قرار دارند و از آنها محافظت ضعیفی می کنند، مقاومت در برابر آب و هوا باید یک ویژگی مهم باشد که باید در نظر بگیرید.

از طرف دیگر، اگر درها یک ورودی جانبی هستند که به راحتی قابل رویت یا روشنایی مناسب نیستند، در عوض باید تمرکز شما بر روی امنیت و محافظت در برابر سرقت باشد. می‌توانید قیمت‌ها را برای انواع مختلف پروفیل و ویژگی‌ها از کارشناسان ما بخواهید

درهای لیفت اند اسلاید نیز از نظر مکانیکی بیشتر از سایر انواع درب های ساده تحت فشار قرار می گیرند، به همین دلیل است که استفاده از پروفیل مقاوم در دراز مدت ارزش قیمت را دارد. تصمیم نهایی شما باید هدف درب، مکان، قرار گرفتن در معرض آب و هوا، دفعات استفاده را در نظر بگیرد.

قیمت درب یا پنجره کشویی لیفت اند اسلاید بزرگ چقدر است؟

درب های کشویی لیفت اند و اسلاید بزرگ حداکثر اندازه 4 متر عرض و 3 متر ارتفاع دارند،قیمت این درب یا پنجره ها میتواند

بیش از 37000000 تومان باشد،آنها را میتوان با یک اشاره کنترل کرد.

درب های کشویی 8 متر عرض با ارتفاع 320 سانتی متر می تواند از 88000000 تومان شروع شوند

ما می توانیم بهترین راه حل های مقرون به صرفه،محافظت در برابر نور خورشید و گزینه های عایق صدا را ارائه دهیم

پنجره لیفت اند اسلاید چیست؟

پنجره آلومینیومی لیفت اند اسلاید نوعی پنجره کشویی است که وزن لنگ های سنگین را تا یک تن تحمل می کند. این پنجره ها نیازی به کتیبه و نگه دارنده ندارند و برای نماهای زیباتر و استفاده از ابعاد بزرگ شیشه مناسب هستند. بنابراین آنها جایگزین خوبی برای پنجره های کشویی سنتی هستند. مشکل اصلی در پنجره های سنتی مسئله آب بندی است. 

در سیستم های لیفت اند اسلاید پنجره کشویی آلومینیومی با توجه به نوع یراق آلات استفاده شده این عیب کاملا برطرف شده است.

در این سیستم تهویه به جای استفاده از نوارهای لاستیکی از طریق تایرهای EPDM انجام می شود. در سیستم سنتی چون نوارها به دلیل اصطکاک با یکدیگر از حرکت پنجره جلوگیری می کنند، طراحان با ساخت یراق آلات لیفت و اسلاید کشویی نوعی پنجره را طراحی کرده اند که هنگام حرکت ابتدا از جای خود بلند شده و نوارها را از پنجره جدا می کند. . و هنگامی که پنجره ها قفل می شوند، میله ها به حالت اولیه خود باز می گردند. این باعث می شود که آب بندی از طریق نوارها انجام شود

تفاوت بین پنجره لیفت اند اسلاید کشویی آلومینیومی و پنجره کشویی آلومینیومی چیست؟

یک پنجره کشویی آلومینیومی معمولی از یک ریل ثابت  در پایین قاب بیرونی استفاده می کند. پنجره توسط غلتک های کوچکی که در امتداد ریل پایین حرکت می کنند پشتیبانی می شود. برای حفظ عایق و جلوگیری از نفوذ هوا، فاصله بین ریل ها و پنجره در پنجره های کشویی بسیار کم است. این باعث اصطکاک قابل توجهی می شود. با گذشت زمان، خوردگی فاصله را افزایش می دهد و یاتاقان غلتکی فرسوده می شود.  بنابراین پنجره‌های کشویی سخت‌تر و سخت‌تر باز می‌شوند (مخصوصاً در درها و پنجره‌های بزرگتر). احتمالاً خودتان در درب ها و پنجره های کشویی قدیمی متوجه آن شده اید.

پنجره های آلومینیومی بلیفت اند اسلاید کشویی با استفاده از مکانیزمی که قبل از کشیدن درب را بالا می برد از مشکلات پنجره های کشویی معمولی جلوگیری می کند.

با پایین آوردن دسته، سیستم بالا می رود.

در این حالت فضای خالی دورتر از ریل پایینی است. بنابراین می توانید پنجره را حتی با فشار یک انگشت باز کنید. این مکانیزم علاوه بر سهولت باز شدن پنجره باعث می شود ریل ها کاملا در برابر خوردگی محافظت شوند.

 

پنجره لیفت اند اسلاید

مزایای پنجره های لیفت اند اسلاید کشویی آلومینیومی

 

راحتی در استفاده

دستگیره های بازشوی این نوع پنجره ها با یک حرکت چرخشی ساده نه تنها قفل دهانه را باز می کند، بلکه دهانه را به طور همزمان بالا می برد.

 

مقاومت بیشتر، کاهش سایش و پارگی

در طراحی پنجره لیفت کشویی حداقل اصطکاک بدون از دست دادن عایق در برابر نفوذ آب و هوا امکان پذیر است. این به این دلیل است که دهانه قبل از حرکت بالا می‌رود و به آب‌بندها اجازه جدا شدن و جلوگیری از هرگونه اصطکاک در حین کار می‌دهد. علاوه بر این، می توان از درزگیرهای بیشتر و ضخیم تر استفاده کرد. بنابراین، این دهانه ها عایق بسیار بهتری نسبت به دهانه های معمولی ارائه می دهند. همچنین دوام را افزایش می دهد زیرا درزگیرها در معرض اصطکاک قرار نمی گیرند.

 

مقاومت در برابر ورود سارقان بهبود یافته است

هنگامی که درب لیفت کشویی آلومینیومی بسته می شود. و دستگیره بسته می شود، نه تنها مکانیسم های قفل درگیر می شوند، بلکه وزن کامل دهانه روی قاب قرار می گیرد. برای جابجایی قفل ها، سارقان نه تنها باید فشار کافی برای شکستن مکانیزم قفل چند نقطه ای وارد کنند، بلکه باید وزن دهانه را نیز جابجا کنند. با توجه به اینکه وزن دهانه های لیفت کشویی به راحتی بیش از 90 تا 180 کیلوگرم است، امنیت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. علاوه بر این، حتی اگر دهانه برای تهویه کمی باز باشد، نمی توان آن را باز کرد تا زمانی که دستگیره از بیرون جابجا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *