با توجه به تغییرات مداوم قیمت پروفیل آلومینیوم جهت استعلام قیمت با مسئول فروش در ارتباط باشید.

 

قیمت پروفیل آلومینیوم در انواع مختلف در لیست زیر قابل مشاهده است. نرخ پروفیل تولید شده توسط کارخانه‌ می باشد و به محض تغییر، در جدول به‌روزرسانی خواهد شد. در انتخاب مقطع آلومینیومی مناسب برای سازه مورد نظر خورد باید موارد زیر را در نظر بگیرید

:

در طراحی سازه‌هایی که از پروفیل آلومینیوم در آن استفاده می‌شود، آلیاژ سازنده و روش تولید محصول مورد نظر، فاکتورهایی هستند که از اهمیت بالایی برخوردارند. این عوامل تاثیر مستقیم برکیفیت و قیمت پروفیل آلومینیوم دارند و بدون شک در هزینه‌های اجرایی و قابلیت اطمینان سازه نقش بسیار مهمی ایفا خواهند کرد.

البته در انتخاب پروفیل مناسب، کارشناسان ما همراه شما خواهند بود و در انتخاب و خرید محصول مورد نظرتان می‌توانید از تجربه همکاران ما استفاده کنید.


انواع پروفیل آلومینیوم صنعتی (قوطی و پروفیل ) و ساختمانی با آلیاژهای سری 6000 و 7000 در ابعاد و .ضخامت‌های متفاوت و خدمات برش برای .سازه‌ها و آلیاژهای مختلف توسط ما قابل ارائه است

قیمت به روز آلومینیوم و پروفیل های آلومینیومی میتواند در محاسبه قیمت صحیح و بدون مشکل کمک کند. هر پروفیل و یا مقطع با توجه به مشخصاتی که دارد نظیر پوشش سطحی که میتواند از نوع خام، رنگ پودری الکترواستاتیک و یا آنادایز  میتواند قیمت گذاری گردد.

آلیاژ پروفیل و هندسه سطح مقطع پروفیل نیز در قیمت اثر دارد.

یکی دیگر از پارامترهای قیمت میتواند ضخامت قطعه پروفیل تولیدی باشد، مثلا قطعات ضخیم  ارزانتر از قطعات نازک هستند.

 

 

استعلام قیمت روز آلومینیوم با تلفن زیر

021-91010470

قیمت پروفیل های نرمال

قیمت پروفیل های نرمال به دلیل اینکه فرآیندهای دوخت پلی آمید و همچنین تولید با استفاده از دو قالب مجزا را ندارند همواره از پروفیل های ترمال بریک ارزانتر می باشد. وابسته به اینکه از چه متریالی لایه عایق را انتخاب میکنیم این تفاوت از 2000 تا 7000 تومان خواهد بود.

قیمت پروفیل های ترمال بریک

قیمت پروفیل های ترمال بریک به دلیل استفاده از لایه عایق میانی از 2000 تا 7000 تومان بیشتر از پروفیل های نرمال خواهد بود.