علت گرانی شیشه دو جداره چیست؟

علت گرانی شیشه دو جداره چیست؟

همیشه سعی کردیم با مطالبی که ارائه میدهیم یک بعد اطلاعاتی برای خوانندگان عزیز داشته باشیم برای همین منظور سعی کردیم در مورد تمامی موارد از جمله انواع پروفیل ، انواع یراق الات، نحوه انتخاب پنجره و …. اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای همین منظور در این مقاله به علت گرانی شیشه میپردازیم امیدواریم که مثمر ثمر واقع شود.

انواع شیشه

شیشه ها انواع مختلفی دارد :

شیشه فلوت ، شیشه سکوریت ، شیشه لمینت، شیشه ضد گلوله ؛ شیشه رفلکس و …. که تمامی اینها بسته به انتخاب مشتری بر روی قیمت شیشه ها تاثیر میگذارد.

مهمترین دلیل گرانی شیشه صادرات شیشه به کشورهای دیگر میباشد زیرادر این صورت با کمبود شیشه مواجه میشویم و برای خاطر همین موضوع قیمت شیشه ها به شدت افزایش پیدا میکند.

تعیین قیمت شیشه دوجداره به عواملی همچون متراژ و مواد اولیه بستگی دارد و ممکن است این مقدار ماهیانه و سالیانه تغییر کند. زیر مواد اولیه با توجه به تغییرات دلار یا هزینه های دیگر در بازار تغییر می کند.

عوامل موثر دیگر شامل ضخامت، مرغوبیت و شفافیت شیشه است.

هر چه ضخامت بیشتر باشد، سر و صدا کمتر به بیرون از ساختمان می رود، همین امر موجب شده تا قیمت شیشه دو جداره پنجره تا حدودی تغییر کند.

همچنین می توان اشاره کرد که کیفیت و مرغوبیت بالای شیشه نشان دهنده امنیت زیاد آن در برابر سرقت و باد و طوفان است. قیمت شیشه دو جداره بر اساس این عوامل تعیین می شود و مشتری باید به فکر گرانی محصول نباشد بلکه کیفیت و مرغوبیت آن را در نظر بگیرد.

همچنین می توان به قیمت هر متر شیشه دو جداره اشاره کرد زیرا مشتری باید تمام عوامل را در خرید در نظر بگیرد.

International Managment Institute

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال  تماس حاصل فرماید.

021-44683213

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *