سوالات متداول ساخت درب و پنجره آلومینیومی

چقدر طول می کشد تا پنجره کشویی ترمال بریک متناسب با خانه من ساخته شود؟

بسیاری از مواقع نیاز است تا پنجره های اختصاصی متناسب با ویژگی های محل سکونت شما ساخته شود. این روش اغلب در تعمیر و بهینه سازی منازل بوجود می آید. شما می توانید ابعاد پنجره مورد نظر را سفارش داده و در کوتاهترین زمان آن را تحویل گرفته و در محل مورد نظر نصب نمایید.

آیا فناوری ترمال بریک باعث افزایش قیمت پنجره می شود؟

تغییر در نحوه ساخت و قالب بندی و اضافه کردن قطعه ترمال به پنجره خواه ناخواه با افزایش هزینه همراه خواهد بود. کاهش هزینه های انرژی با استفاده از این روش و همچنین دوام و ماندگاری پنجره های آلومینیومی در طولانی مدت می تواند این هزینه را جبران سازد.

ساخت درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک در چه مکانهایی مناسب تر است؟

ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک بسته به نواع طراحی آنها لولایی یا کشویی و یا محوری می تواند برای هر خانه ای مناسب باشد. اما بطور کلی استفاده از این نوع پنجره در محدوده های سردسیر که زمستان های سخت و طولانی تری دارند توصیه می شود.

چرا استفاده از شکست حرارتی مهم است؟

استفاده از سیستم ترمال بریک در ساخت درب و پنجره های آلومینیومی امروزه اهمیت بسیاری دارد. چراکه بحث ذخیره انرژی و استفاده بهینه از منابع گرمایشی روز به روز مهم تر شده و دغدغه بسیاری از کشورها است. همچنین استفاده از پنجره های ترمال بریک مانع افزایش هزینه مصرف انرژی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *