حداکثر وزن قابل تحمل در کرتین وال

حداکثر وزن قابل تحمل در کرتین وال

عوامل موثر بسیاری در محاسبه وزن قابل تحمل در کرتین وال و در نتیجه انتخاب مقطع مناسب و تقویت احتمالی لامل ها تاثیر می گذارد . در همین رابطه نرم افزار های ویژه ای طراحی شده است که شاخص ترین آنها : لوجیکال  ،  شوکو استاتیک می باشند .

ازجمله مهمترین این عوامل می توان به محاسبات بارباد ، بار مرده ، بار برف و … اشاره نمود که هر کدام از این فاکتور ها مطابق آیین نامه ساختمانی ملی و استاندارد های هر کشور و همچنین شرایط اختصاصی و عمومی و گزارشات فنی پروژه به صورت مختص به کار برده می شود .

محاسبه گشتاور های اینرسی در تعیین مولین ها و ترنزوم ها بسیار اهمیت دارد بویژه  مولین ها که در واقع ستون های اصلی در نمای کرتین وال می باشند .

مولین ها باید به حد کافی از استحکام و مقاومت بر خوردار باشند تا در معرض فشارهای حداکثری بخصوص فشار باد ، خمش مجاز و ناچیزی در آنها شکل گیرد .

مولین ها باید به حد کافی از استحکام و مقاومت بر خوردار باشند تا در معرض فشارهای حداکثری بخصوص فشار باد ، خمش مجاز و ناچیزی در آنها شکل گیرد .

محاسبات دقیق کرتین وال در ایران

کرتین وال که به آن دیوار پرده ای نیز می گویند یکی از محبوب ترین متریال ها در بین مهندسین و کارفرمایان در صنعت ساختمان سازی می باشد.

محاسبات دقیق کرتین وال در ایران بر حسب شرایط زیر تعیین و مورد بررسی قرار می گیرد.

  • مقاومت کرتین وال در برابر نفوذ آب و باد
  • تحمل بار
  • ابعاد پروفیل کرتین وال
  • لرزش ها و ارتعاشات ایجاد شده در برابر باد و زلزله
  • وزن سیستم و متعلقات مربوط به سازه

یکی از فاکتور های مهم در طراحی و اجرای این سازه ها بررسی میزان انتقال حرارت و برودت و کاهش صوت می باشد.

دتایل کرتین وال dwg با ایجاد هوا بین دوجداره سبب کاهش مصرف انرژی شده است. وجود هوا در این فضا باعث شده که میزان گرمی و سردی برحسب نیاز کاربر تعیین شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی های الفورال تماس حاصل فرمایید.

021-44683213

09034755567

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *