ارزانترین پنجره آلومینیومی

ارزانترین پنجره آلومینیومی

در واقع پنجره ارزان به پنجره ای گفته می شود که علاوه بر اینکه قیمت مناسبی داشته باشد ، انتظارات را نیز از یک پنجره دوجداره عایق برآورده سازد.

در واقع پنجره ارزان یک پنچره ای است که تولید آن بصورت بهینه و با مواد اولیه استاندارد صورت گرفته باشد که در نهایت قیمت تمام شده آن جهت مصرف کننده مناسب باشد.

پنجره ارزان را می توان به دو نوع تولید کرد::

در نوع اول می توان از مواد اولیه درجه ۳ استفاده کرد که در نهایت قیمت تمام شده آن جهت مصرف کننده پایین باشد ولی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ، در واقع فقط قیمت آن ارزان باشد.

در نوع دوم از پنجره ارزان ، می توان پنجره ای تولید کرد با مواد اولیه خوب ولی با تولید بهینه و سود پایین که در نهایت قیمت تمام شده این محصول جهت مصرف کننده پایین باشد. در نوع دوم شما پنجره ای دارید با قیمت و کیفتت مناسب که هزینه خود را در طی زمان استفاده با صرفه جویی انرژی جبران می سازد .

یک پنجره دوجداره استاندارد در طی زمان با استفاده از صرفه جویی تا میزان ۷۰ درصد در مصرف انرژی های سرمایشی و گرمایشی ، هزینه های خرید خود را جبران می نماید.

حال انتخاب با مصرف کننده است :

که از کدام نوع از پنجره ارزان استفاده کند،

پنجره ارزانی که فقط قیمت اولیه آن پایین است و در طی زمان پرت انرژی آن بالاست و در سالیان بعد احتیاچ به تعویض مجدد دارد

و یا اینکه

از پتجره ارزانی استفاده نماید که علاوه بر قیمت مناسب ، دارای کیفیت مناسب نیز باشد و در طی زمان با صرفه جویی در مصرف انرژی ، هزینه خود را جبران نماید.

شرکت حامیان صنعت آلومینیوم سعی کرده است که با استفاده از پتانسیل پروفیل های آلومینیومی خود، به کارگاه های ساخت این امکان را ارائه دهد که نوع دوم از پنجره ارزان را تولید نماید ، یعنی پنجره ارزانی که هم قیمت مناسبی داشته باشد ، هم کیفیت مناسب  و هم اینکه در طی زمان با صرفه جویی در مصرف انرژی هزینه اولیه خود را جبران کرده باشد.

در واقع این نوع محصول با مواد اولیه استاندارد ولی بروش بهینه تولید می کردد که در کل قیمت تمام شده آن برا ی مصرف کننده مناسب باشد.

ما را از نظرات خود در این زمینه بهره مند سازید.

3 فکری در “ارزانترین پنجره آلومینیومی

 1. سعادت پور نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام- لطفا در خصوص نوع یراق آلات ترک و آلمانی توضیحات بیشتری بفرمایید

  • info نویسنده نوشتهپاسخ

   یراق آلات ترک که در ایران هستند دارای طیف گسترده ای از نظر حجم تولیدات، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند
   فعالترین ها مانند یراق الات فورنکس Fornax ، اندو Endo ، اکادوAccado و ، VHS ، ورنه Vorne و … می باشند
   اکثر این یراق آلات دارای نمایندگی فروش در ایران هستند
   یراق آلات آلمانی داخل ایران برندهای مشهور روتو Roto و Gu می باشند که در تمامی پروفیل ها دارای یراق الات با کیفیت و با خدمات خوبی هستند
   برای این یراق آلات نیز فروشندگان مختلفی در ایران وجود داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *