شرکت حامیان صنعت آلومینیوم به تمامی مشتریانی که اقدام به خرید از این مجموعه نماید پشتیبانی و خدمات منحصر بفردی را ارائه می نماید.

مشتریان ضمن اینکه جزو باشگاه مشتریان آلفورال می گردند و از خدمات ویژه این باشگاه استفاده می نمایند می توانند از خدمات آموزشی این مجموعه نیز استفاده نمایند.

حامیان صنعت آلومینیوم بیش از یک محیط کاری

نوآوری و پیشرفت و تولید محصولات با قابلیت صادرات برون مرزی از اهداف و ویژگی های حصا (حامیان صنعت آلومینیوم) است.  در حصا، مردم همیشه برای پیشرفت، تنوع زندگی، تعهد و شور و شوق فرصت دارند.  احساسی که یک شرکت نوآور و رو به توسعه نیاز دارد! ما در حصا می خواهیم که کارکنان ما احساس راحتی کرده و یکی از اعضای خانواده حصا شوند.

کانال های ارتباطی

کانال های ارتباطی نزدیک میان مدیران و کارکنان، که همگی در تمام فرآیندهای تصمیم گیری مشارکت دارند، محیط کاری رضایت بخشی را که به راحتی می توانید به آن اعتماد کنند را تضمین می نماید. ما با بالا بردن روحیه تیمی و اعتماد متقابل به این رضایت مندی رسیده ایم.

حصال (حامیان صنعت آلومینیوم)  در سال 1396 در راستای حمایت از صنعتگران تولید پنجره های  UPVCو آلومینیوم اقدام به نوع آوری با تکنولوژی روز دنیا نموده و فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک آغاز نمود.

مدیران این مجموعه با پیشینه ای مبتنی بر ارایه خدمات بروز مهندسی در زمینه های گوناگون ساختمانی و با درکی درست از آنچه مورد نیاز و در خور جامعه مصرف کننده ایرانی می باشد، همواره ارایه محصول با بهترین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

هسته مرکزی این شرکت، متشکل از کارشناسان و متخصصان ایرانی، با ایجاد و توسعه ساختارهای مناسب تخصصی، با رویکردی حرفه ای در امور مشاوره، تولید و اجرای در و پنجره های UPVC و آلومینیوم سعی در هر چه بهتر ارایه کردن خدمت به تمامی مشتریان خود دارند. در همین راستا این شرکت با مجموعه ای شامل بیش از ۵۰ نفر از اعضای فنی و متخصص خود، خدمات مربوطه را در سراسر ایران عرضه می کند.

با اتکا به تجارب غنی و با ارزش، حاصل از انجام پروژه های متعدد، این شرکت در حال حاضر به لحاظ کادر تخصصی، فنی و امکانات و تجهیزات تولید یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سیستم های پروفیل در و پنجره دو جداره آلومینیومی در ایران محسوب می گردد.

شرکت حامیان صنعت آلومینیوم با ارئه طرح آلفورال در نهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران سعی بر ارائه محصولات ویژه و منحصر بفرد در بازار و صنعت در و پنجره دارد.


شرکت آلفورال با شعار «ما صنعت درو پنجره را متحول خواهیم کرد» پروفیل‌ آلومینیوم قابل مونتاژ با انواع یراق‌آلات یو.پی.وی.سی تولید کرده است. این پروفیل‌ ضد زلزله، ضد آتش‌سوزی، سازگار با محیط‌زیست و قابل بازیافت است.

aluminium windows آلومینیوم ترمال بریک دو جداره
aluminium windows
آلومینیوم
ترمال بریک
دو جداره